Gabinet dietetyczny

Już od 01.07.2021r. otwieramy gabinet dietetyczny!

Czyli plany żywieniowe dostosowane do twoich potrzeb oraz opieka i wsparcie dietetyka Klaudii Rusinek.

Kilka słów od Klaudii:

Jestem inżynierem technologii żywności oraz magistrem dietetyki. Sport towarzyszy mi od dziecka, a jak każdy wie, aktywność fizyczna to zdrowie!

Dieta ma być dla Ciebie, a nie Ty dla diety – jeżeli kierujesz się takim przekonaniem, wtedy wszystko jest prostsze. Dzięki ukończeniu kilkudziesięciu kursów na temat odżywiania, chorób dieto-zależnych i psychodietetycznych, jestem w stanie pomóc Ci w osiągnięciu wyznaczonego przez Ciebie celu. 

Jeżeli jesteś przyszłą Mamusią i nie wiesz, jak się odżywiać lub nie wiesz, jak rozszerzać dietę swojego dziecka, również chętnie pomogę.

Jestem wielbicielką zdrowego stylu życia oraz racjonalnego podejścia do diety. Takie podejście pomaga moim podopiecznym poprawić stan ich zdrowia fizycznego oraz psychicznego nie na chwilę, lecz na lata.

Na początku mojej drogi byłam z dietą na bakier. Wiem, jak to jest być grubszą, wiem, jak być szczupłą. Wiem, jak to jest mieć zaburzenia odżywiania i wiem, jak to jest, jeśli się od tego uwolnisz. Dzięki tym doświadczeniom jestem w stanie pomóc teraz Tobie.
Kiedy zaczęłam się interesować dietetyką i edukować w tej dziedzinie jak należy, zrozumiałam, że problemem nie byłam ja, a sposób, w jaki podchodziłam do diety. 

Ciekawość i pasja do zdrowego odżywiania, które się we mnie zrodziły, pozwalają mi teraz ze spokojem ducha pomóc również Tobie!

Znajdziesz mnie w GymForYou – Zapraszam do kontaktu 🙂

Klaudia Rusinek – Tasty food