Idź na masaż, należy Ci się!

Specjaliści definiują trzy główne cele masażu: z jego pomocą można uśmierzać dolegliwości i wspomagać leczenie, przygotować ciało do wysiłku oraz się odprężyć.

W naszym klubie macie możliwość skorzystania z poszczególnych  masaży:

  • Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o szerokim zakresie zastosowań. Masaż ten może mieć za zadanie pobudzanie, tonizowanie, wzmacnianie ciała.
  • Masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz pomaga w powrocie organizmu do homeostazy po treningu. 
  • Masaż  relaksacyjny, którego podstawą są techniki masażu klasycznego, rewelacyjnie odpręża, poprawia samopoczucie oraz przepływ energii usuwając napięcia, a oryginalne wonne olejki pozwalają poczuć się wyjątkowo.
  • Masaż tkanek głębokich, nazywany też masażem głębokim, wbrew groźnie brzmiącej nazwie, jest delikatny i przebiega w wolnym tempie, bez środków poślizgowych. Cel masażu tkanek głębokich stanowi wpłynięcie na stan mięśni – zmniejszenie ich napięcia i rozluźnienie, a także poprawienie elastyczności i ślizgu powięzi.
  •  Masaż limfatyczny to masaż ciała pobudzający krążenie krwi i limfy. Masaż możesz wykonać, gdy chcesz ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu, zlikwidować obrzęki.
  •  Masaż czekoladą to połączenie peelingu, masażu relaksacyjnego, z odżywczymi właściwościami czekolady. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty kosmetyczne, ale również pomaga odprężyć się uwalnia endorfiny, czyli hormony szczęścia. Doskonały masaż na stres.

Szczegóły oferty w naszym klubie oraz pod telefonem 725 560 725.