Dzień otwarty z Dietetykiem

Poznaj naszego Specjalistę Karolinę Baniak – Dobry Dietetyk.

Zapraszamy na dzień otwarty w naszym klubie, będzie to okazja do wykonania bezpłatnego badania na profesjonalnym analizatorze składu ciała, wywiadu ze specjalistą oraz możliwością do skorzystania z indywidualnych porad w zakresie dietetyki i żywienia.

Pani Karolina Baniak pisze.
W ramach przeprowadzonego badania:

  • Oceniane są odchylenia w zakresie masy ciała. Tutaj próbujemy nakreślić nie tyle wagę idealną, co wagę realną w kontekście aktualnego wieku, poziomu tkanki tłuszczowej, ostatnich zmian wagowych w czasie, stanu zdrowia itp.
  • Ustalany jest przewidywany termin osiągnięcia właściwej wagi przy ewentualnym podjęciu terapii dietetycznej.
  •  Określana jest zawartość procentowa i wagowa tkanki tłuszczowej. Sprawdzam czy nie stanowi ona zbyt dużego obciążenia dla organizmu, a jej lokalizacja nie stwarza zagrożeń dla zdrowia.
  •  Oceniany jest poziom jędrności ciała na podstawie badania masy beztłuszczowej. Staram się określić ewentualny deficyt wagowy tkanki mięśniowej.
  • Określane jest aktualne zapotrzebowanie kaloryczne. Oceniam ile obecnie organizm potrzebuje kalorii a także poniżej jakiego pułapu nie powinno się schodzić przy podjęciu ewentualnej kuracji odchudzającej.
    Ponadto będzie można skorzystać z konsultacji w zakresie prawidłowego doboru badań laboratoryjnych. Z każdą osobą przeprowadzany jest dokładny wywiad zdrowotny, aby określić jaki rodzaj badań laboratoryjnych warto wykonać. Przedstawione będzie dokładne uzasadnienie, dlaczego istnieje potrzeba wykonania tego badania oraz jaki jest jego cel.
  •  Każdy z Was może skorzystać z konsultacji. Wskazane zapisy proszę dzwońcie do naszych dziewczyn z recepcji.
    ???? 33 877 77 77.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]