BPU Katowice

Zajęcia BPU Katowice skupiają się na pracy nad brzuchem, pośladkami i udami. To właśnie nad tymi partiami ciała najczęściej chcą pracować osoby, które starają się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Zależy Ci na tym, by szybko uzyskać najlepsze efekty? Zapisz się już dziś!

Trening BPU w Katowicach

Na treningu BPU w Katowicach możesz wypracować sobie płaski brzuch, krągłe pośladki i jędrne uda. Przygotowaliśmy zestaw ćwiczeń stojących i leżących, które dają świetne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Głównie opierają się na wielokrotnym powtarzaniu tego samego ruchu z minimalnym oporem. W ten sposób można skutecznie wzmocnić, wyszczuplić i wymodelować te problematyczne partie ciała.

Zajęcia z BPU w Katowicach to prawdziwy hit, który cieszy się powodzeniem nie tylko wśród Pań, ale i Panów. Zapraszamy osoby w różnym wieku, także początkujące – trening obejmuje ćwiczenia średniej intensywności. Nie tylko pomaga zadbać o wygląd i kondycję, ale też poprawia nastrój, dając potężny zastrzyk endorfin.

Dlaczego warto wpaść na BPU w Katowicach?

Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy o odpowiedniej wiedzy i kwalifikacjach. Tworzą przyjazną atmosferę, w której chętnie pokonuje się swoje słabości i uważnie pracuje nad ciałem. Poświęcają uwagę każdemu uczestnikowi, tak by wszyscy prawidłowo wykonywali ćwiczenia. Do tego w przestronnych, schludnych salach dostępne są wszystkie potrzebne akcesoria, które są regularnie czyszczone i wymieniane.

Treningi BPU w Katowicach odbywają się w różnych dniach, o różnych porach. Działamy przez cały tydzień, od wczesnych godzin porannych, do wieczornych. Łatwo do nas trafisz, ponieważ nasz klub fitness mieści się w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Wybierz odpowiednią grupę – podejmij wyzwanie walki o idealny brzuch, pośladki i uda!