GymForYou Katowice jest moją absolutnie ulubioną siłownią! Poznałam tu wielu fantastycznych ludzi – zarówno pracowników jak i klubowiczów. Nauczyłam się jak planować treningi i poprawnie wykonywać ćwiczenia dzięki zajęciom grupowym oraz treningom personalnym. Zarówno jakość usług jak i sprzęt do ćwiczeń jest na najwyższym poziomie! W dodatku panuje tutaj niesamowicie pozytywna atmosfera! Z całego serca polecam.

Michalina Antos

Najlepszy klub fitness Katowice

Tomasz Kiełbasa

Najlepsza siłownia / fitness club w jakim byłem. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera, dużo zróżnicowanych zajęć, profesjonalny sprzęt, sauna ze strefą relaksu. Lubię tu przychodzić i szczerze polecam.

Jedna z najlepszych siłowni na których byłem, a byłem chyba na dziesięciu rożnych. Miła obsługa na recepcji, bardzo dobry i profesjonalny sprzęt – widać że nowy. Wolne ciężary, szatnia czysta a szafki choć wydają się małe to o dziwo wszystko mieści się całkiem nieźle, a z tym na innych siłowniach jest niestety problem szczególnie w okresie zimowym gdy jest dużo ubrań do schowania. Na plus zasługuje też taki drobny szczegół jak… odświeżacz powietrza umieszczony w WC (niby nic, a jednak, w żadnej innej pakerni do tej pory nie spotkałem się z tym). Bardzo fajne i rownież czyste kabiny prysznicowe. Sauna nie nic wspanialszego jak relaks po intensywnym wysiłku! Kolejną zaletą jest uczestnictwo w Multisport i OK System więc jednym słowem… ZDECYDOWANIE “5” i jeszcze na pewno tutaj wrócę i będę polecał! Pozdrawiam i tak 3mać!

Łukasz Lukas Kasperek

referencje_gymforyou_kat_01_joanna_chlund

Joanna Chlund

Jeden z ładniejszych klubów, jakie odwiedziłam. Bardzo miła obsługa, przestronna sala do ćwiczeń ze świetnym nagłośnieniem, dobrze zorganizowana przebieralnia, pachnąca łazienka z prysznicami, duża (jak na klub fitness) sauna. Chociaż przyjechałam dopiero wieczorem na zajęcia jogi, wszędzie było czysto i świeżo, jakby klub dopiero co otwarto. Można powiedzieć, że miłe zaskoczenie na plus pod każdym względem; szczególnie, gdy ma się porównanie z innymi miejscówkami. PS: Sauna zimą? Rewelacja!

Bywałam na wielu siłowniach zaczynając od małych osiedlowych mordowni po sieciówki. Nie ma lepszego miejsca niż GymForYou! Wszystkie sprzęty których potrzebuję do wykonania swojego treningu są na miejscu, jest czysto i to bardzo. W szatniach i pod prysznicami wzorowo ! W ogóle nie śmierdzi a wręcz pachnie ! Jest kameralnie i przytulnie. Atmosfera świetna – jako kobieta spokojnie mogę okupować strefę wolnych ciężarów i nikt nie będzie się na mnie krzywo patrzał a to bardzo rzadkie. Polecam wszystkim od amatorów po profesjonalistów !

referencje_gymforyou_kat_02_julia_chełminiak

Julia Chełminiak

Marek Rakoszek

Fitness Club GymForYou to miejsce, które zadowoli każdego kto ceni sobie wygodę̨, profesjonalizm i komfort podczas dążenia do osiągnięcia wyznaczonych sportowych celów. Czyste szatnie a przede wszystkim łazienki. Świetny klimat, profesjonalne podejście do klienta, kadra instruktorska na najwyższym poziomie. Wspaniałe miejsce, gdzie można doskonale zrobić trening i nawiązać nowe kontakty.

Sprzęt najwyższej jakości, miła i profesjonalna obsługa, wsparcie od strony trenerskiej, zajęcia
fitness sama przyjemność a po wszystkim przepiękny relaks w saunie. Co tu dużo pisać…
Jesteście Najlepsi pod każdym względem.

najlepszy klub fitness Katowice - Żaneta Szuda - referencje

Żaneta Szuda