Trening obwodowy Oświęcim

Trening obwodowy w Oświęcimiu łączy ćwiczenia siłowe i cardio, by w krótkim czasie dać jak najlepsze rezultaty. Chcesz poprawić sylwetkę, zwiększyć swoją siłę oraz wzmocnić kondycję? Zapisz się na zajęcia!

Trening obwodowy w Oświęcimiu polega na wykonywaniu jednego ćwiczenia po drugim, w trybie ciągłym lub jedynie z krótkimi przerwami. Najpotrzebniejszymi akcesoriami są mata i hantle. Jeden obwód to od kilku do kilkunastu ćwiczeń.

Regularny udział w treningach pozwala przede wszystkim zrzucić zbędne kilogramy oraz zwiększyć wydolność organizmu. Zajęcia są odpowiednie także dla osób początkujących, które nie mają większego doświadczenia na siłowni.

Trening obwodowy w Oświęcimiu – dlaczego warto wybrać GymForYou?

Trening prowadzony jest przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów, w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach. Proponujemy wiele grup zajęciowych do wyboru, ponieważ działamy od rana do wieczora, przez cały tydzień. Nasz klub mieści się w świetnej lokalizacji w centrum miasta, dlatego trafisz do nas bez problemu. Odmień swoje ciało i życie, angażując się w regularne ćwiczenia w GymForYou!