Zajęcia fitness w GymForYou

Fitness w Katowicach, na który będziesz chodzić z przyjemnością? Tylko w GymForyou! Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę czy kondycję, zapisz się na trening z grupowy lub indywidualny doświadczonym instruktorem. Zależy Ci na tym, by ćwiczyć w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach, w przyjaznej atmosferze? Popraw swoje samopoczucie w zdrowy, aktywny sposób!

Nasza oferta

Zumba

Sprawdź ofertę →

Joga

Sprawdź ofertę →

Tabata + brzuch

Sprawdź ofertę →

Zdrowy kręgosłup

Sprawdź ofertę →

Strong Nation

Sprawdź ofertę →

BPU

Sprawdź ofertę →

Full Body Workout

Sprawdź ofertę →

Pump & Stretch

Sprawdź ofertę →

Stretching

Sprawdź ofertę →

Trening HIIT

Sprawdź ofertę →

Nasza profesjonalna kadra ma doskonały kontakt z ludźmi – świetnie motywuje do działania, pomaga prawidłowo wykonywać ćwiczenia oraz służy radą. Oferujemy sale idealnie przystosowane do zajęć fitnessu w Katowicach, w którym dostępne są nowe, na bieżąco serwisowane, konserwowane i wymieniane sprzęty oraz akcesoria.

Dodatkowo nasza siłownia mieści się w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Masz napięty grafik? U nas bez problemu wpasujesz zajęcia w swój harmonogram – proponujemy wiele grup zajęciowych od wczesnego rana aż do późnych godzin wieczornych.

Dlaczego warto wybrać GymForYou?

GymForYou to dobrze znany, nowoczesny klub fitness w Katowicach. Nasi Klienci cenią nas ze względu na dbałość o jakość oferowanych zajęć, świetny stan osprzętu oraz czystość i estetykę sal do ćwiczeń. Staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników sportu i aktywności. Tworzymy przyjazne, bezpieczne miejsce, w którym każdy może skupić się na doskonaleniu siebie, a także dobrej zabawie.

Klientami naszego klubu fitness w Katowicach są nie tylko młodzi, wysportowani pasjonaci. Przygotowując naszą ofertę uwzględniliśmy osoby w różnym wieku, o rozmaitych potrzebach. Każdy ma przecież inne oczekiwania – jedni chcą schudnąć czy zwiększyć możliwości swojego organizmu, zaś inni chcą po prostu się rozruszać albo odstresować. Z tego względu zadbaliśmy o to, by odpowiednio zdywersyfikować naszą ofertę. W GymForYou wszyscy są mile widziani!

Zajęcia fitness w Katowicach – zadbaj o zdrowie i urodę

Proponujemy profesjonalne zajęcia fitness w Katowicach dedykowane dla różnych grup. W naszej ofercie dostępne są m.in.:

  • zumba – ćwiczenia inspirowane tańcami latynoskimi, z elementami cardio oraz pracą nad równowagą i gibkością;
  • joga – hinduski system ćwiczeń fizycznych, oddechowych i umysłowych;
  • tabata + brzuch – trening interwałowy: 8 rund po 4 minuty – 20 sekund intensywnej pracy + 10 sekund przerwy;
  • zdrowy kręgosłup – ćwiczenia pomagające poprawić postawę, zmniejszyć ból i wzmocnić układ kostny;
  • strong nation – trening cardio o wysokiej intensywności połączony z ćwiczeniami siłowymi wykorzystującymi ciężar własnego ciała;
  • BPU – trening na brzuch, pośladki i uda;
  • full body workout – trening całego ciała z wykorzystaniem ćwiczeń wielostawowych;
  • pump & stretch – trening o charakterze wytrzymałościowo-siłowym połączony z rozciąganiem;
  • stretching – ćwiczenia oddechowe, rozluźniające i rozciągające;
  • trening HIIT – intensywny trening interwałowy (High Intensity Interval Training).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych zajęć fitness w Katowicach. W razie pytań chętnie wszystko wyjaśnimy oraz pomożemy wybrać najlepszą opcję.

Fitness club w centrum miasta!

Nasz fitness club w Katowicach to miejsce, w którym zyskasz większą świadomość swojego ciała, poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie, a także wzmocnisz swój charakter oraz zyskasz większą pewność siebie. Z naszą pomocą możesz czuć się lepiej i osiągać więcej. Aktywnie spędzając swój wolny czas robisz coś dobrego dla siebie.

Przy okazji możesz świetnie się bawić w gronie pozytywnych ludzi – może zdobędziesz nowych znajomych, z którymi raźniej będzie Ci podejmować kolejne wyzwania? Fitness club Katowice? GymForYou to miejsce dla Ciebie! Zajrzyj do nas i wybierz idealny trening. Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do grona naszych stałych Klientów. Widzimy się na zajęciach!