Siłownia Oświęcim

Interesuje Cię nowoczesna, dobrze wyposażona siłownia w Oświęcimiu? Chcesz wrócić do regularnych treningów, a może dopiero zacząć przygodę z aktywnością fizyczną? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, GymForYou spełni Twoje oczekiwania. Zdobądź wymarzoną sylwetkę, popraw kondycję, zadbaj o zdrowie albo przygotuj się na zawody.

Zapewniamy profesjonalny, na bieżąco serwisowany i czyszczony sprzęt, ergonomicznie zaaranżowane, schludne przestrzenie oraz wsparcie ze strony profesjonalnej kadry. Szukałeś nowoczesnej siłowni otwartej w Oświęcimiu w centrum? Dobrze trafiłeś – witamy w GymForYou!

Dlaczego warto trenować w oświęcimskim GymForYou?

GymForYou jest jedną z najlepszych siłowni otwartych w centrum Oświęcimiu. Zapraszamy wszystkich – niezależnie od stażu treningowego, motywacji czy preferencji. Zadbaliśmy o to, by przystosować się do osób początkujących, ale też pasjonatów i zawodowców.

Dlaczego warto trenować na siłowni GymForYou Oświęcim? Gwarantujemy przyjazną atmosferę, profesjonalne wyposażenie, a także wysoką dbałość o higienę i bezpieczeństwo. Nasza wykwalifikowana obsługa chętnie służy pomocą. Wyróżniamy się też bogatą ofertą zajęć fitness oraz dajemy dostęp do sauny.

GymForYou – Twoja siłownia w Oświęcimiu

Siłownia GymForYou w Oświęcimiu pozwoli Ci zrealizować każdy trening. Do wyboru masz cztery kompletnie wyposażone strefy dostosowane do różnych aktywności:

  • strefa wolnych ciężarów – pozwala zwiększać siłę i budować masę mięśniową. Można w niej znaleźć m.in. hantle, sztangi, modlitewniki czy ławeczki;
  • strefa z maszynami oporowymi – sprzęty tego typu pomagają wypracować prawidłowe wzorce ruchowe oraz zwiększają bezpieczeństwo treningu izolowanego. Są to m.in. suwnice, klatki, a także inne maszyny na tricepsy, bicepsy, barki czy mięśnie brzucha;
  • strefa do treningu funkcjonalnego – przystosowana do treningu z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Oferuje m.in. kettlebelle, power bagi, stepy, platformy koordynacyjne, TRX czy skakanki;
  • strefa cardio – idealna do rozgrzewki, poprawia wydolność oddechową i pomaga spalać zbędne kalorie. W naszej siłowni w centrum Oświęcimia dostępne są m.in. bieżnie, schody, wioślarze, rowerki i orbitreki.

Siłownia multisport Oświęcim – ćwiczenia na GymForYou jako benefit pracowniczy

GymForYou to siłownia multisport w Oświęcimiu, na której można ćwiczyć za mniej w ramach benefitów pracowniczych. Takie dodatki cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są formą uznania pracowników, a do tego pomagają dbać o ich zdrowie i samopoczucie.

Jako siłownia z kartą multisport w Oświęcimiu akceptujemy wszystkie warianty programu, czyli Classic, Plus, Light, MultiActive oraz Senior. Upoważniają do korzystania z siłowni i/lub zajęć fitness. W ten sposób da się regularnie dbać o swoją tężyznę fizyczną bez dodatkowych kosztów.

Siłownia w Oświęcimiu ma wszystko, czego potrzebujesz. Trenuj w przyjaznym otoczeniu, wśród przyjaznych ludzi. Z nami praca nad sobą daje lepsze rezultaty, i jest po prostu przyjemniejsza. Na pewno nie będziesz się zmuszać do tego, by do nas przychodzić. Nasza siłownia jest otwarta od samego rana, aż do wieczora – to Ty decydujesz, kiedy będziesz ćwiczyć. Dodatkowym ułatwieniem jest świetna lokalizacja. Bez problemu szybko dotrzesz do nas z dowolnego miejsca w mieście.