Joga Katowice

Chcesz zapisać się na Jogę w Katowicach? Wybierz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, odbywające się przyjaznej atmosferze, w odpowiednio wyposażonej, nowoczesnej, czystej sali.

Joga w centrum Katowic

Interesuje Cię Joga w Katowicach, na której można popracować nad swoim ciałem, a także umysłem? Zajęcia w GymForYou pomogą Ci poprawić postawę ciała, wzmocnić układ ruchu, a do tego zwiększą Twoją odporność na stres. Oddajemy do dyspozycji nowoczesne, odpowiednio przystosowane i dobrze wyposażone sale. W takich warunkach z łatwością się wyciszysz, tak by udało Ci się opanować kolejne asany.

Nasi instruktorzy nie tylko posiadają odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ale też świetne podejście do ludzi. Potrafią stworzyć optymalną atmosferę, by jak najlepiej przekazywać tajniki tych starożytnych technik. Znajdują czas na to, by zwrócić uwagę na każdego uczestnika, np. poprawić jego pozycję czy wesprzeć przy wejściu do pozycji.

Na zajęciach z jogi w Katowicach można też swobodnie korzystać z różnorodnych pomocy. W praktyce nie trzeba inwestować w żadne akcesoria – na miejscu dostępne są wszystkie potrzebne sprzęty, które są regularnie czyszczone, naprawiane i wymieniane.

Zapisz się na Jogę w katowickim GymForYou

Zapisując się na jogę w Katowicach w GymForYou masz pewność, że będziesz prawidłowo prowadzony przez kolejne elementy składające się na trening tej wyjątkowej praktyki. Oferujemy szeroki wybór grup zajęciowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy warianty dla osób na różnych poziomach zaawansowania – u nas ćwiczyć mogą osoby w każdym wieku, niezależnie od kondycji czy stanu zdrowia.

Uczestnicy jogi w Katowicach przede wszystkim cenią sobie profesjonalizm w prowadzeniu zajęć, a także wspaniałą aurę, która im towarzyszy. Podczas ćwiczeń można skutecznie się odstresować i zrelaksować, rozluźniając całe ciało. Ponieważ każde spotkanie jest odpowiednio zaplanowane, można szybko osiągnąć wymierne efekty, bez poczucia przymusu czy znużenia. Wspaniałe samopoczucie po każdej sesji gwarantowane!

Zajęcia z Jogi – zadbaj o ciało i umysł

Zajęcia z jogi w Katowicach z wielu względów są korzystne dla zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Regularny trening zapewnia m.in.:

 • wydłużenie, wzmocnienie i odciążenie kręgosłupa,
 • rozszerzenie i otwarcie klatki piersiowej,
 • zwiększenie ruchomości w stawach,
 • lepsze ukrwienie narządów wewnętrznych,
 • poprawę sylwetki,
 • dotlenienie organizmu,
 • regulację ciśnienia krwi,
 • poprawę przemiany materii,
 • zwiększenie ogólnej sprawności fizycznej i wydolności układu oddechowego,
 • redukcję napięć w mięśniach,
 • lepszą koordynację i większą świadomość ciała,
 • głębokie odprężenie.

Na zajęciach z jogi w Katowicach doskonali się nie tylko pozycje siłowe/wytrzymałościowe i rozciągające (asany), ale też wykonuje się różnorodne ćwiczenia oddechowe (pranayamy) oraz wplata się elementy medytacji.

Odnajdź spokój w centrum miasta!

Joga w Katowicach odbywa się w świetnie zlokalizowanym klubie fitness w centrum. Dobry dojazd z każdej części miasta sprawia, że da się szybko dotrzeć na zajęcia. Ponieważ proponujemy rozbudowany grafik, można ćwiczyć o dowolnej porze dnia, w ciągu tygodnia albo w weekend. Dbanie o siebie nie musi być męczące czy trudne – odkryj nowy wymiar ćwiczeń, dzięki którym zdobędziesz lepszy kontakt ze sobą.  GymForYou wprowadzi Cię w ten wyjątkowy, orientalny świat. Zobacz, jak wyglądają zajęcia i zapisz się na regularną praktykę. Zrób coś dla siebie!