Gym For You Katowice

Trening aerobowy, siłowy, a może interwałowy? Niezależnie od tego, jaki rodzaj ćwiczeń lubisz najbardziej albo czego nowego chcesz spróbować, GymForYou Katowice jest dla Ciebie.

Możesz skorzystać z nowoczesnego sprzętu, rozłożonego w czterech strefach, a także z pomocy wyszkolonych trenerów. Spotkasz tu prawdziwych pasjonatów – doradzą Ci, jak obsługiwać poszczególne urządzenia, podpowiedzą czy prawidłowo wykonujesz dane ćwiczenie, a jeśli zechcesz, to będą Cię przy tym stale nadzorować.

Siłownia

Sprawdź ofertę →

Strefa cardio

Sprawdź ofertę →

Indoor cycling

Sprawdź ofertę →

Trening personalny

Sprawdź ofertę →

Sauna

Sprawdź ofertę →

Zajęcia fitness

Sprawdź ofertę →

AKTUALNOŚCI

Zapisz się do newslettera

Subskrybując nasz newsletter będziesz na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w naszym klubie.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

GymForYou w Katowicach

GymForYou w Katowicach to miejsce, w którym zadbasz o kondycję, sylwetkę i zdrowie. Pomożemy Ci pokonać ograniczenia, bić kolejne rekordy oraz realizować nowe cele. Nie musisz od razu kupować stałego karnetu. Możesz nas także odwiedzić, odbierając zwykłą wejściówkę. Przyjdź i na własne oczy przekonaj się o tym, że to najlepsza siłownia w mieście!

Odwiedź nas niezależnie od tego, czy wolisz ćwiczyć samodzielnie, z trenerem personalnym czy w grupie. Znaczenia nie ma też Twój treningowy staż. To dobre miejsce zarówno dla stałych bywalców, jak i dla osób, dla których będzie to pierwsza styczność z siłownią. Mało tego! Poza wysokiej klasy sprzętem, dostępna jest również sauna. Korzystając z niej regularnie, bez wątpienia poprawisz swoją odporność.

Ważne jest pozytywne nastawienie i motywacja do tego, by zmienić swoje życie. Nie szukaj kolejnych wymówek. Weź sprawy w swoje ręce i wkrocz do świata regularnej aktywności fizycznej. Twój organizm Ci za to na pewno szybko podziękuje!

Pamiętaj: my możemy Ci zagwarantować dostęp do wyszkolonego zespołu trenerskiego i doskonale wyposażonej siłowni. Ty stawiaj sobie śmiałe cele i realizuj je krok po kroku. Poprawa wydolności, redukcja zbędnych kilogramów czy duża dawka endorfin gwarantowane. Do zobaczenia w GymForYou Katowice!

Pierwszy raz w GymForYou

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów i dowiedz się więcej!

PRZEJDŹ DO PORADNIKA

BLOG

 • Czy warto ćwiczyć z trenerem personalnym
  30 kwietnia 2024
  Czy warto ćwiczyć z trenerem personalnym?
  Blog
 • Czym jest trening obwodowy i dla kogo
  26 kwietnia 2024
  Czym jest trening obwodowy i dla kogo?
  Blog
 • ćwiczenia rozciągające kiedy je stosować
  22 kwietnia 2024
  Ćwiczenia rozciągające – kiedy je stosować?
  Blog
 • Sauna po treningu siłowym dlaczego warto korzystać
  15 kwietnia 2024
  Sauna po treningu siłowym – dlaczego warto korzystać?
  Blog