Tabata i brzuch w Katowicach

Tabata + Brzuch w Katowicach to trening interwałowy o ściśle ustalonych zasadach, który pomaga intensywnie spalać kalorie. Chcesz pozbyć się wałeczków, by cieszyć się płaskim brzuchem? Zapisz się na zajęcia – pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Tabata + Brzuch Katowice

Zajęcia Tabata + Brzuch w Katowicach obejmują cykle 20-sekundowych ćwiczeń wykonywanych z maksymalną intensywnością, między którymi następuje tylko 10 sekund przerwy. Po ośmiu powtórzeniach można odpocząć przez 1-2 minut, a potem powtarza się całość jeszcze 2 razy. Pełny trening powinien trwać ok. 12 minut.

Podczas zajęć Tabata + Brzuch w Katowicach wykonuje się rozmaite ćwiczenia, m.in.:

  • wymachy nogą,
  • pompki,
  • pajacyki,
  • przysiady,
  • wyskoki,
  • podciąganie się.

Dzięki nim można poprawić swoją sylwetkę, zrzucając nadmiarowe kilogramy oraz ujędrniając całe ciało. Przy okazji wzmacniają kondycję i układ krążeniowo-oddechowy. Dobraliśmy takie aktywności, by w stosunkowo krótkim czasie dało się uzyskać świetne efekty. W zajęciach mogą brać udział także osoby początkujące, w różnym wieku – wystarczy wybrać odpowiednią grupę.

Zapisz się na Tabatę w Katowicach

Nasze zajęcia z Tabaty w Katowicach odbywają się w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnych, schludnych, odpowiednio przystosowanych i wyposażonych salach. Instruktorzy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o to, by każdy prawidłowo i bezpiecznie wykonywał ćwiczenia. Chętnie odpowiadają na pytania, służą radą i skutecznie motywują do działania.

Na zajęcia dojedziesz bez problemu, ponieważ nasza siłownia mieści się w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Zajęcia odbywają się o różnych porach – działamy od rana, do wieczora, przez cały tydzień. Zawalcz o swoją wymarzoną figurę i płaski brzuch w GymForYou!