Indoor Cycling Katowice

Szukasz siłowni, na której możesz trenować Indoor Cycling w Katowicach? Skorzystaj z nowego, regularnie serwisowanego sprzętu, by pokonywać kolejne kilometry pod okiem doświadczonego instruktora. Popraw swoją kondycję, zrzuć nadmiarowe kilogramy, zwiększ moc mięśni oraz popracuj nad wydolnością oddechową!

Indoor Cycling w Katowicach

Indoor Cycling w Katowicach to specjalne zajęcia w małych grupach, na których uczestnicy korzystają z rowerków, zgodnie z narzuconym tempem i rytmem. Uwielbiasz rower, ale nie przepadasz za jazdą po mieście? A może po prostu szukasz prostych zajęć fitness, które pomogą Ci zadbać o wygląd, kondycję i zdrowie? To coś dla Ciebie!

W GymForYou prowadzimy kilka grup zajęciowych, dostosowanych do potrzeb różnych osób. Na spinningu w Katowicach można oddać się spokojnej, regeneracyjnej jeździe, ale też wytrzymałościowej, interwałowej czy siłowej.

Oferujemy najlepiej prowadzony spinning w Katowicach. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz pogodne usposobienie. Skutecznie zachęcają do aktywności, czuwając nad tym, by wszyscy prawidłowo ćwiczyli. Przy tym chętnie odpowiadają na pytania, służą radą itp. Znajdą czas dla każdego, by np. poprawić pozycję albo dać inną cenną wskazówkę.

Do Indoor Cyclingu  w Katowicach wykorzystujemy nowoczesny, regularnie serwisowany, w pełni sprawny sprzęt. Dbamy o jego stan techniczny, a także czystość. Zajęcia odbywają się w ergonomicznych, dobrze wentylowanych salach przy energetycznej muzyce.

Trening odbywa się na rowerach Life Fitness IC5 i IC6. Jesteśmy jednym z nielicznych klubów na Śląsku, który posiada sprzęt tego typu. To wysokiej klasy modele, które dają wrażenia maksymalnie zbliżone do jazdy na rowerze szosowym. Ich dużym atutem jest aplikacja Coach By Color®, czyli przewodnik po intensywności treningu wyświetlany w 5 kolorach. Urządzenie pokazuje dokładne wyniki i jest w stanie odpowiednio dostosować intensywność treningu – miernik mocy WATTRATE wyświetla pomiar wysiłku w watach.

Zalety treningu

Podczas treningu Indoor Cycling można w bezpieczny, prosty sposób rozruszać całe ciało. Regularny udział w zajęciach gwarantuje:

  • wzmocnienie układu mięśniowego, kostnego i oddechowo-krążeniowego,
  • zwiększenie wydolności organizmu,
  • szybkie spalanie kalorii i redukcję tkanki tłuszczowej,
  • ujędrnienie skóry i ukształtowanie sylwetki,
  • poprawę samopoczucia i skuteczne rozładowanie stresu.

Na trening w Katowicach mogą zapisać się osoby w każdym wieku – zarówno te wysportowane, jak i dopiero pierwszy raz biorące udział w takich zajęciach. Instruktor oraz rytmiczna muzyka skutecznie motywują do pokonywania swoich słabości i przekraczania kolejnych granic.

Zajęcia na rowerkach w centrum Katowic

Szukasz dobrze zlokalizowanego miejsca, w którym możesz trenować Indoor Cycling w Katowicach? Nasza placówka znajduje się w centrum miasta, dlatego bez problemu dotrzesz do nas samochodem, komunikacją miejską, na piechotę czy nawet na rowerze.

Ponieważ działamy cały tydzień, od rana do wieczora, z pewnością znajdziesz zajęcia, które uda Ci się uwzględnić w swoim grafiku.Przemierzaj setki kilometrów niezależnie od pogody, w bezpiecznych, sprzyjających warunkach. Wskakuj na rowerek, by poprawić swoją kondycję oraz nastrój!