Tabata Oświęcim

Tabata Oświęcim to intensywny trening interwałowy, który pozwala szybko i skutecznie spalać kalorie. Chcesz poprawić swoją sylwetkę i kondycję? Zapisz się na zajęcia!

Tabata w Oświęcimiu to trening obejmujący 20-sekundowe cykle, podczas których ćwiczy się z maksymalną intensywnością. Dzielą je tylko 10-sekundowe przerwy. Kiedy wykona się 8 powtórzeń, można odpocząć przez 1-2 minut. Następnie powtarza się całość jeszcze 2 razy. Cały trening trwa ok. 12 minut.

Ćwiczenia wykonywane na tabacie w Oświęcimiu to m.in.:

  • przysiady,
  • wyskoki,
  • pompki,
  • pajacyki,
  • podciąganie się.

Zajęcia pozwalają szybko osiągnąć wymarzoną sylwetkę oraz zwiększają wydolność organizmu. Mogą w nich brać udział osoby początkujące, ale powinny mieć świadomość tego, że są to bardzo intensywne ćwiczenia.

Tabata w Oświęcimiu – dlaczego warto wybrać GymForYou?

Nasze zajęcia z tabaty w Oświęcimiu odbywają się w centrum miasta, w schludnych, nowoczesnych salach, z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Instruktorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Dbają o bezpieczeństwo i komfort uczestników, a także o miłą atmosferę. Tabata w Oświęcimiu jest prowadzona o różnych porach – wystarczy wybrać odpowiednią grupę. Zawalcz o wymarzoną figurę w GymForYou!