Siłownia Katowice

Szukasz siłowni w Katowicach, z którą rozpoczniesz swoją przygodę z treningiem siłowym? Wśród ciężarów czujesz się jak ryba w wodzie, lecz obecny klub nie spełnia w stu procentach Twoich oczekiwań? Chcesz zmienić swoją sylwetkę? Zadbać o zdrowie? Poprawić dotychczasowe wyniki? Przygotować się do zbliżających się zawodów? Niezależnie od Twojego stażu treningowego, motywacji czy celu, jaki Ci przyświeca – GymForYou to siłownia dla Ciebie!

Najwyższej klasy sprzęt, ergonomicznie zaaranżowana przestrzeń, profesjonalna kadra – to tylko niektóre atuty, którymi możemy się pochwalić. Tym, co jeszcze nas wyróżnia, jest także bardzo dogodna lokalizacja i długie godziny otwarcia. Jeśli szukasz nowoczesnej siłowni otwartej w Katowicach w centrum, adres może być tylko jeden – Konduktorska 37.

Trenuj w centrum

GymForYou to jedna z najbardziej nowoczesnych i popularnych siłowni otwartych w centrum Katowic. To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, pragnących zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i kondycję. Niezależnie od treningowego stażu odnajdą się u nas doskonale zarówno amatorzy i zawodowcy.

Dlaczego warto trenować na siłowni Katowice GymForYou? Do dyspozycji naszych klubowiczów oddajemy rozległą, kompleksowo wyposażoną w profesjonalny sprzęt przestrzeń. Ergonomicznie zaaranżowana w cztery strefy: wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio oraz treningu funkcjonalnego. Każda ze stref dedykowana jest różnym rodzajom treningu. Realizuj swój plan i osiągaj swoje cele. My zapewnimy Ci do tego odpowiednie narzędzia!

Siłownia w Katowicach

Siłownia Katowice GymForYou to miejsce, w którym zrealizujesz każdy trening. Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery, kompletnie wyposażone strefy. W obrębie każdej z nich znajdziesz wysokiej klasy sprzęt o zróżnicowanym przeznaczeniu, który pozwala na realizację rozmaitych planów treningowych, obejmujących wszystkie partie ciała. Z jakich sprzętów możesz skorzystać w naszej siłowni?

  • Strefa wolnych ciężarów – to tu najlepiej zbudujesz swoją masę mięśniową i zwiększysz siłę. Czekają na Ciebie m.in. hantle, sztangi, modlitewniki czy ławeczki.
  • Strefa z maszynami oporowymi – ćwiczenia na maszynach zwiększają bezpieczeństwo treningu izolowanego i pomagają w wypracowaniu prawidłowych wzorców ruchowych. W tej strefie siłowni Katowice GymForYou znajdziesz m.in. suwnice, klatki, maszyny na tricepsy, bicepsy, barki czy mięsnie brzucha.
  • Strefa przeznaczona do treningu funkcjonalnego – dedykowana do treningu z ciężarem własnego ciała. Znajdziesz tu m.in. kettlebelle, power bagi, stepy, BOSU – platformy koordynacyjne, TRX, skakanki i inne sprzęty.
  • Strefa cardio – pomoże Ci spalić zbędny tłuszcz i kalorie, podnieść wydolność tlenową i odpowiednio rozgrzać się do treningu. Zapomnij o nudzie i monotonii – bieżnie, schody, wioślarze, rowerki, orbitreki to tylko niektóre maszyny, jakie czekają na Ciebie w naszej siłowni w centrum Katowic.

Siłownia z kartą MultiSport

GymForYou to profesjonalna siłownia z multisportem w Katowicach. Jesteśmy częścią programu, który pozwala regularnie dbać o swoją aktywność za mniej. Pracodawcy oferujący swoim podwładnym benefity w formie karnetów na siłownię nie tylko doceniają ich wkład w rozwój firmy, ale przy okazji dbają o ich zdrowie i samopoczucie. Pracownik w dobrej formie ma lepsze nastawienie oraz jest bardziej wydajny, dlatego takie rozwiązanie daje obopólne korzyści.

Jako siłownia z kartą multisport w Katowicach akceptujemy uczestników wszystkich wariantów programu, czyli Classic, Plus, Light, MultiActive oraz Senior. Wybierz odpowiedni karnet albo zajęcia fitness i zacznij ćwiczyć bez dodatkowych kosztów. Działamy od wczesnych godzin porannych aż do wieczora, dlatego możesz wpadać do nas przed pracą, by zacząć dzień z energią, albo po pracy, by rozładować stres.

GymForYou – Twoja najlepsza siłownia w centrum Katowic

Trening siłowy kształtuje nie tylko sylwetkę, ale i charakter. Siłownia Katowice GymForYou to miejsce, które pomoże Ci w pokonywaniu własnych ograniczeń, biciu kolejnych rekordów i realizacji celów – siłowych, sylwetkowych, wydolnościowych czy też tych ukierunkowanych przede wszystkim na zdrowie.

Mamy wszystko, co jest Ci potrzebne do dobrego treningu. Od doskonałego wyposażenia, przez świetnie zaaranżowaną i komfortową przestrzeń z doskonałą atmosferą, aż po profesjonalną kadrę trenerów personalnych, którzy z przyjemnością wprowadzą Cię w świat aktywności fizycznej. Nasza siłownia w Katowicach otwarta jest od samego rana, aż do późnych godzin nocnych. Dlatego zawsze zdążysz na trening. Niezależnie od tego jak potoczy się Twój dzień.

Siłownia w Katowicach? Tylko GymForYou! Przekonaj się o tym na własnej skórze, odwiedzając nas już dziś. Odbierz wejściówkę lub od razu sięgnij po karnet i dołącz do grona naszych klubowiczów! Do zobaczenia na treningu!