Strefa Cardio Katowice

Strefa Cardio Katowice pozwala skutecznie się rozgrzać oraz doskonale sprawdza się już podczas samego treningu. Nowoczesne sprzęty zachęcają do działania, a nawet podpowiadają, jak ćwiczyć. Zobacz, dlaczego z chęcią będziesz wracał do tego miejsca!

Strefa Cardio w Katowicach

Strefa Cardio w Katowicach wyróżnia się pod względem zróżnicowania wyposażenia oraz jego jakości. Udostępniamy nowoczesne maszyny, które regularnie serwisujemy i czyścimy. Znajdziesz u nas wszystkie popularne sprzęty, takie jak m.in. bieżnie, orbitreki, rowerki, schody czy wioślarze. Wybierzesz gotowe ustawienia, odpowiednie do twoich możliwości i oczekiwań albo sam dostosujesz tryb ćwiczeń.

Do naszej Strefy Cardio w Katowicach zapraszamy każdego, kto chce się rozgrzać przed treningiem i rozruszać całe ciało. Maszyny pomagają między innymi:

  • intensywnie spalać kalorie,
  • budować kondycję,
  • zwiększać wydolność oddechową,
  • poprawiać działanie układu krążeniowego,
  • wzmacniać mięśnie i układ kostny.

Dzięki nim da się też skutecznie rozładować napięcie i stres. Dodają energii oraz stanowią prawdziwy zastrzyk endorfin.

Dlaczego warto korzystać ze Strefy Cardio w katowickim GymForYou?

Strefa jest profesjonalnie wyposażona, a także ergonomicznie i estetycznie zaaranżowana. Stworzyliśmy idealne warunki do ćwiczeń. Zadbaliśmy o to, by każdy mógł u nas czuć się komfortowo i bezpiecznie. Klienci w każdej chwili mogą poprosić o pomoc obsługę, by np. uzyskać cenną wskazówkę czy sprawdzić, czy dobrze korzystają z maszyny.

Z naszej Strefy Cardio w Katowicach możesz korzystać od poniedziałku do niedzieli, od rana do wieczora. Dzięki dobrej lokalizacji trafisz do nas bez problemu. Na miejscu możesz oczywiście skorzystać z zadbanej szatni z prysznicami, toaletami i pojemnymi szafkami. Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Nie czekaj dłużej – widzimy się na ćwiczeniach!