Strefa Cardio Oświęcim

Strefa Cardio Oświęcim oferuje nowoczesne maszyny, idealne do rozgrzewki oraz treningu. Profesjonalny sprzęt pomoże Ci odpowiednio dostosować ustawienia. Zadbaj o swoją kondycję!

Strefa Cardio w Oświęcimiu dostępna w GymForYou to estetyczna, higieniczna, funkcjonalna przestrzeń dostosowana do różnorodnych ćwiczeń mających na celu podnieść i utrzymać wysokie tętno. Wyposażyliśmy ją w wysokiej jakości sprzęt, który jest regularnie czyszczony i serwisowany. U nas możesz rozgrzewać się i trenować na m.in. bieżniach, orbitrekach, rowerkach czy schodach. Ich intuicyjne interfejsy pomogą Ci dostosować intensywność ćwiczeń do swoich potrzeb.

Do naszej Strefy Cardio w Oświęcimiu zapraszamy wszystkich, którzy chcą dokładnie rozgrzać swoje ciało albo po prostu spalić trochę kalorii, poprawiać kondycję czy zwiększać wydolność. Maszyny pomagają odreagować stres i pozbyć się napięcia. Do tego taki wysiłek dodaje energii i wprawia w dobry nastrój.

Dlaczego warto korzystać ze Strefy Cardio Oświęcim w GymForYou?

Strefa Cardio została profesjonalnie, ergonomicznie zaaranżowana, tak by wszyscy użytkownicy mogli z niej komfortowo i bezpiecznie korzystać. Jest nadzorowana przez doświadczonych instruktorów, dlatego w każdej chwili można poprosić o pomoc albo o coś zapytać.

Nasza Strefę Cardio w Oświęcimiu można odwiedzać przez cały tydzień, od wczesnych godzin porannych, aż do wieczora. Dobra lokalizacja w centrum miasta sprawia, że każdy z łatwością do nas trafi. Na miejscu dostępne są przestronne szatnie z prysznicami, toaletami i zamykanymi szafkami. Musisz się rozruszać? Do dzieła – wykup wejściówkę, wybierz odpowiedni karnet albo zabierz ze sobą kartę Multisport!