PORADNIK DLA NOWYCH KLIENTÓW

Karnet na siłownię - Katowice

Pierwszy karnet

GymForYou to Fitness Club (fitness klub), który dla partnerów komercyjnych jest otwarty na relacje biznesowe, natomiast dla klienta indywidualnego dostarcza nowoczesne rozwiązania w zakresie dbania o zdrowie i kondycję ciała. Posiadamy doskonale wyposażone sale oraz zapewniamy zajęcia pod kontrolą najlepszych trenerów.

Pierwsza wizyta w klubie fitness i siłowni - Katowice

Pierwsza wizyta w klubie

Podejdź do recepcji, abyśmy mogli wspólnie przeprowadzić proces rejestracji i wybrać karnet najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom. Jeśli posiadasz kartę partnera jak np. Benefit poinformuj o tym osobę w recepcji.

Obuwie sportowe na siłównię - Katowice
ręcznik na trening na siłowni w Katowicach

Pamiętaj aby zabrać

  • Obuwie sportowe, które należy zmieniać przed każdym treningiem.
  • Ręcznik, który posłuży Ci nie tylko do wycierania potu z czoła, ale również będziesz go mógł rozkładać na urządzeniach.

 

Te proste zasady pozwalają na treningi w czystej i przyjemnej atmosferze, na jaką zasługujecie odwiedzając klub premium.

siłownia o 21 i siłownia o 6 rano

Zajęcia

Znajdź interesujące Cię zajęcia w grafiku i zadzwoń aby się zapisać lub przyjdź do klubu i zapisz się w recepcji.

Siłownia o 6 rano? – W GymForYou Katowice jak najbardziej jest to możliwe. Od poniedziałku do piątku otwieramy z samego rana o 6. A może siłownia o 21 – u nas trening o tej porze jest jak najbardziej realny, gdyż zamykamy dopiero o 22:00 – od pon. do pt.

srtona www GymForYou Katowice

Co dalej

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w GymForYou odwiedzaj regularnie naszą stronę internetową. Jeśli natomiast masz pytania i chciałbyś się czegoś dowiedzieć to zadzwoń do nas lub zapytaj bezpośrednio w klubie a my chętnie na nie odpowiemy.