Pump & Stretch Katowice

Pump & Stretch to idealny wybór dla każdego, kto chce zwiększyć swoją siłę, a przy okazji popracować nad zakresem ruchu. Trening pozwala skutecznie wzmocnić mięśnie i wyrzeźbić ciało. Chcesz udoskonalić swoją sylwetkę i poprawić kondycję? Zapisz się na zajęcia!

Pump & Stretch Katowice

Oferujemy grupowy trening Pump & Stretch w Katowicach, który łączy w sobie ćwiczenia wytrzymałościowo-siłowe z rozciągającymi. Dzięki nim można szybko zwiększyć siłę mięśni i wyrzeźbić ciało, minimalizując ryzyko kontuzji. Wykorzystuje się przy tym różnorodne sprzęty, m.in., sztangi, hantle, gumy czy taśmy elastyczne. Energetyczna muzyka zachęca do działania i wprawia w dobry nastrój.

Ćwiczenia Pump & Stretch w Katowicach wzmacniają mięśnie, a do tego zmniejszają ich napięcie. Poprawiają zakres ruchu oraz mają pozytywny wpływ na stawy i kręgosłup. Dzięki nim można zrzucić nadprogramowe kilogramy, poprawić figurę oraz zwiększyć wytrzymałość i wydolność oddechową.

Wpadnij na Pump & Stretch do katowckiego GymForYou

Prowadzone przez nas zajęcia Pump & Stretch w Katowicach zostały tak rozplanowane, by nigdy się nie nudziły i dawały optymalne efekty w krótkim czasie. Pod okiem doświadczonych instruktorów można bezpiecznie przesuwać kolejne granice i odkrywać nowe możliwości swojego ciała. Na miejscu dostępne są wszystkie potrzebne akcesoria, w nowoczesnych, profesjonalnie dostosowanych, czystych salach.

Sprawdź nasz rozbudowany grafik, by znaleźć grupę Pump & Stretch w Katowicach w dogodnym terminie. Klub fitness i siłownia GymForYou są otwarte od poniedziałku do niedzieli, od rana do wieczora. Dobra lokalizacja w centrum miasta pozwala szybko dotrzeć na zajęcia. Podejmiesz się wyzwania? Odważ się zadbać o swoje ciało!