Stretching Katowice

Zmagasz się ze sztywnością karku czy pleców? Prowadzisz siedzący tryb życia? A może regularnie ćwiczysz i musisz rozciągnąć mięśnie? Zapisz się na stretching w Katowicach – przygotowaliśmy zajęcia dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb.

Stretching w Katowicach

Prowadzimy stretching w Katowicach, czyli profesjonalny trening pomagający poprawić kondycję poprzez zwiększenie elastyczności mięśni i stawów. Ćwiczenia tego typu wzmacniają układ ruchu, poprawiają koordynację, a do tego pomagają się głęboko odprężyć i zrelaksować. Dzięki nim można także złagodzić dolegliwości bólowe związane z napięciem mięśni, np. w karku czy w odcinku lędźwiowym.

Ćwiczenia wykonywane w ramach stretchingu polegają na wykonywaniu różnych pozycji stojących, leżących i siedzących. Wiele z nich jest inspirowanych m.in. jogą czy pilatesem. Regularnie wykonywane ujędrniają sylwetkę, bez nadmiernego przyrostu tkanki mięśniowej. Zajęcia są dedykowane dla osób w różnym wieku.

Dlaczego warto wpaść na stretching do GymForYou w Katowicach?

Stretching w Katowicach prowadzą jedynie profesjonalni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Dobierają odpowiednie ćwiczenia i uważnie realizują założony program, tak by ograniczyć ryzyko kontuzji. Trening w takich warunkach jest najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salkach, z pełnym wyposażeniem.

Sprawdź nasz grafik zajęć ze stretchingu w Katowicach. Wybierz grupę w odpowiednim dniu, w dogodnej godzinie – działamy przez cały tydzień, od świtu do nocy. Dzięki dobrej lokalizacji w centrum trafisz do nas z łatwością niezależnie od tego, w której części miasta mieszkasz. Zapraszamy na pierwszy trening – zadbaj o swoje ciało w inny, ale równie ważny sposób!