Full Body Workout Katowice

Chcesz udoskonalić swoją sylwetkę, przy okazji poprawiając kondycję, a także wzmacniając mięśnie, stawy oraz kręgosłup? Zapisz się na zajęcia Full Body Workout! Pod okiem instruktora szybko osiągniesz oczekiwane efekty.  

Full Body Workout Katowice

Full Body Workout to specjalne zajęcia mające na celu kształtowanie sylwetki, a także zwiększenie wydolności i siły organizmu. Obejmują głównie wielostawowe ćwiczenia cardio o wysokiej intensywności, z dodatkiem ćwiczeń siłowych mających modelować poszczególne części ciała. W ten sposób aktywizuje się wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe. Podczas treningu wykorzystuje się różnorodne akcesoria.

W zajęciach Full Body Workout w Katowicach mogą brać udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Trening jest odpowiedni nie tylko dla osób ćwiczących regularnie – wytrwali początkujący również dadzą sobie radę.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia Full Body Workout w Katowicach?

Zajęcia są prowadzone przez pozytywnych, odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Dbają o to, by trening był angażujący i ciekawy, a wszyscy uczestnicy prawidłowo wykonywali ćwiczenia. Chętnie odpowiadają na pytania, służą radą, dzielą się przydatnymi wskazówkami oraz na bieżąco korygują błędy. Sale są przestronne, schludne i odpowiednio przystosowane, a do tego wyposażone w nowe, sprawne, regularnie czyszczone akcesoria.

Wpadnij do naszego klubu w centrum miasta, by wybrać idealną grupę zajęciową Full Body Workout Katowice.  Proponujemy rozbudowany harmonogram – działamy przez cały tydzień, od rana do wieczora. Zapisz się na zajęcia i odmień całe swoje ciało!