SAVAGE RUN For You2

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na drugą edycję SAVAGE RUN For YOU2, która odbędzie się 23 września 2023 roku w Oświęcimiu, w pięknym miejscu Łęg-Kamieniec.

SAVAGE RUN For You

Gdzie: Łęg – Kamieniec, Oświęcim (mapa)

Kiedy: 23.09.203

Zapisy: https://dostartu.pl/savage-run-for-you-2023-v9437

Pierwsza edycja biegu SAVAGE RUN For You odbyła się 01.10.2022 na trasie liczącej 5 km, na której przygotowano 20 przeszkód. W wydarzeniu wzięło udział 146 osób. W związku z tym, że zebraliśmy wiele pozytywnych komentarzy, postanowiliśmy iść za ciosem.

W tym roku zaplanowaliśmy jeszcze dłuższą trasę, z większą liczbą przeszkód. Zapewnimy niespotykaną dotychczas, spektakularną oprawę: dysze CO2, fontanny ognia itp. Uczestnicy otrzymają bardzo bogate pakiety startowe oraz piękne medale, a zwycięzcy – nagrody pieniężne i puchary. Dodatkowo na miejscu każdy uczestnik otrzyma darmowy ciepły posiłek i kawę.

Równolegle zorganizujemy bieg z przeszkodami dla dzieci SAVAGE RUN Kids Challenge. Na trasie 1 km znajdzie się 10 przeszkód. Każde dziecko również otrzyma piękny medal, dokładnie taki sam jak dorośli plus pakiet startowy. Dzięki temu w wydarzeniu będą mogły wziąć udział całe rodziny!

Zapisz się na SAVAGE RUN For You

Link do zapisów: https://dostartu.pl/savage-run-for-you-2023-v9437

Do zobaczenia na starcie.