AKTYWNY WEEKEND

Nowy projekt czyli wspólnie z klubowiczami z naszych dwóch klubów Oświęcim i Katowice jedziemy na nasz pierwszy wspólny:
 
Aktywny Weekend Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka w Beskidzie Śląskim!
 
Będziecie pod doskonałą opieką:
 
–  Rafał Kukla – Trener.
–  Zdrowo i Rzeczowo – Paweł Kolańczyk.
–  Izabela Duda-Flieger.
 
AGENDA
 
Piątek:
wspólne ognisko – szczegółowe przedstawienie planu naszego weekendowego spotkania.
 
Sobota:
śniadanie.
W ciagu całego dnia jesteście pod opieką naszych trenerów.
Podczas wykładu teoretycznego trenerzy będą chcieli zająć się optymalizacją treningową co w prostym znaczeniu jest niczym innym jak świadomym, efektywnym prowadzeniem swojego treningu. Zwrócą uwagi na pojawiające się mity krążące wokół treningu i wskażą odpowiedni kierunek działania.
Blok teoretyczny będzie uwzględniał również wzmiankę o skutecznych i zdrowych schematach żywieniowych które bezpośrednio budują odpowiednie nawyki. Część praktyczna poświęcona będzie dopasowaniu wariacji ćwiczeń których nie zawsze jesteśmy pewni co do własnej osoby – skalowalność wzorców ruchowych. Będzie to możliwość do poznania ruchu którego szukasz od dawna i zrozumienia ćwiczenia z którym masz problem.
Trenerzy będą podczas zajęć do waszej dyspozycji, będzie możliwość przeanalizowania konkretnego przypadku. Jeśli masz swoje propozycje tematów daj znać, jeśli masz jakieś pytania możesz pytać swojego trenera w klubie.
Późnym popołudniem jeżeli pogoda pozwoli nasza Iza przygotuje dla Was hardcorowy wypad w teren.
Wieczorem wspólne szanty przy ognisku.
 
Niedziela
śniadanie – wyjazd w stronę domu. 
 
Koszt wyjazdu to tylko 450 zł. ( dwa, nocleg, wyżywienie w formie śniadanie + obiadokolacji, dwa ogniska, opieka trenerska, zajęcia oraz wykłady). W cenie oczywiście świetna zabawa oraz mile spędzony czas i niezapomniane wrażenia:-))
 
Termin wyjazdu 15-17 listopad 2019r.
Zaliczka 150 zł. do 22.10.2019r.
Płatność 450 zł. do 04.11.2019r. (pozostała kwota).
Dojazd we własnym zakresie ( jak zbierze się grupka osób bez środka transportu możemy pomóc w organizacji busa).
 
Nie czekaj zapisz się już dzisiaj!
➡ Zapisy w recepcji klubu.
 
Ps. Minimalna grupa to 30 osób.
Więcej informacji: Katarzyna Fidyt
tel. 664 051 517

Ps.Ps. Wiemy, że obecnie w Jaworzynce przebywa nasza klubowiczka Michalina Antos, która wygrała w naszym klubie weekend w Jaworzynce – dziękujemy sponsorowi.❤️

I oto otrzymujemy podziękowanie:
“GymForYou dziękujemy za cudowny wyjazd do Jaworzynki!! Udało nam się na chwilę oderwać od miejskiego zgiełku i odwiedzić malowniczy ośrodek położony w przepięknym miejscu z taaakimi widokami Na pewno tu jeszcze wrócimy! Okolica jest cudna, a Centrum Wypoczynkowo- Sportowe Jaworzynka jest nowoczesnym, kolorowym i inspirującym miejscem. Dzięki!!